|
Klasztor Hurez od Wodnik |
Transylwania - Cisnadioara od Wodnik |
Transylwania - Alba Iulia od Wodnik |
Transylwania - Calnic od Wodnik |
|
Transylwania - Medias od Wodnik |
Transylwania -Biertan od Wodnik |
Transylwania - Sibiu od Wodnik |
Jordania od Tomek |
|
Tatry polskie od frankie |
Gorce od frankie |
Bieszczady od frankie |
Warsaw od frankie |
| « poprzednie | następne » | ||
|
Kopenhaga od xangel |
Evora i okolica od hanke |
Gibraltar od silvia1990p |
Outback od hanke |
|
Ryga od Tomek2 |
Outback od jklak |
Braszów od EwaSz |
Jura Krakowsko- Częstochowska od svecica |
|
Meksyk i Teotihuacán od Tomek |
Lloret de Mar od silvia1990p |
Włochy 2008 od kfiatek |
Zakopane i okolice od silvia1990p |
Ładny zamek i fajne jest to że nie ma za bardzo śladów współczesnej cywilizacji dzięki czemu można zrobić naprawdę fajne sesje zdjęciowe:-)